sobota 10.12.2005, 12:33
Ach já lajdák... Příspěvek níže jsem měl dát na web už před 2 týdny. Ha.
Lajky si zahrály na zajímavých místech, nejde nevzpomenout na Star Trek prostředí hotelu Jehla...
Ale co je nejdůležitější, písnička "do Španělska" je nasazena do hitparády Velká sedma na Rádiu 1, tudíž můžete vesele hlasovat!!!
Velmi se těšíme na Vánoční koncert a na Nový rok a vůbec.
Nazdar.

(laz)

úterý 29.11.2005, 17:25
Dobrý večer!
Zprávy ze zahraničí: Lajky vyjíždí v nejbližších i vzdálenějších dnech nad hranice své podzemní zkušebny. Půjde o několik zvučených výletů na zvučná místa a podrobnosti najdete v kolonii koncerti.
Zprávy z domova: provizorní manufaktura na výrobu pozitivně přijatého plyšového CD (de Plyche - písničky) hlásí, že po světě se mazlí přibližně 200 kusů a k dokončení a následnému rozloučení je připraveno posledních 30 plyšáků! Hm..?
Konec zpráv, pa.
(
laj)

úterý 8.11.2005, 16:47
Delší odmlka - o to víc novinek, že. Takže popořádku.
Říjnový koncert v Pohledi byl více než zajímavý, pro Lajky netradičně trvdé obsazení kapelami, ostudu jsme si snad netrhli.
Asi nejdůležitější se nám v současné době jeví recenze, která vyšla v listopadovém čísle časopisu Rock&
Pop, což nám zavdalo příčinu zřídit na těchto stránkách další minirubriku lajka drbaná v sekci o lajkách, kde můžete najít to, co se o Lajkách napsalo, či vyfotilo, či namluvilo. A co dodat k recenzi? Odpouštíme tímto panu Korálovi přiřazení naší rodné Třeště k jihočeským luhům a hájům, ono za čtyři **** se ani nic jiného dělat nedá :-))).
Množí se žádosti o informace o nových výletech v sekci koncerti... Ty nejhladovější snad uspokojí nejbližší koncert v Polné, v jednání jsou do konce roku ještě další dva, vypadá to dokonce na jeden vánoční. Budu se snažit být aktuální.
Jo a prý nejdou stahovat mp3, tak snad už je to vyřešeno, nechte si chutnat, v blízké době vypustíme další tři kousky.
Telegraficky:
- děláme na několika nových věcech
- Ivča má nový a patřičně hlučný aparát; skryté podpisy členů jedné nejmenované skupiny (zdravíme vfX!) na její base nás opravdu pobavily...
- už se přemýšlí o dalším CD, v jednání je termín leden - uvidíme, jak se nám bude chtít pracovat, he he
Tak zatím.

(laz)

úterý 20.9.2005, 20:32
Zde si můžete stáhnout ROZHOVOR NA RÁDIU REGION ve formátu mp3 (10:40 min; 9.77 MB)!
(laz)

neděle 18.9.2005, 16:25
V pátek 9. září 2005 (s reprízou následující sobotu) byl na rádiu Region 87,9 MHz odvysílán pořad "Krajáč" s moderátorem Járou Šnajdrem, ve kterém se prezentovaly Lajky malým rozhovorem a třemi písničkami (POPis polohy, dg:, do Španělska). Pořad bude ve verzi zkrácené o písničky převeden do mp3 formátu a v nejbližší době uveden na těchto stránkách.
Do sekce koncerti přibyly dvě akce, pro domácí upozorňuji na mini-festiválek v Čenkově.
Můžete si stáhnout další tři písničky (shyne, do Španělska, POPis polohy) v plné mp3 verzi v sekci písničky.
(laz)

pátek 5.8.2005, 11:23
Trocha změn, jinak nic :-)): Ivča už je doma a letní akce se blíží. Párty v Čenkově je dle posledních zpráv otvorená pre všetkých, takže ať dorazí, kdo chce. Přišla nabídka na koncert v Brtnici na Pavučině 2005, což se neodmítá. Těšíme se.
Jo, bude soustředění kapely na odlehlém místě, čili práce na nových věcech, tudíž na podzim bude změna repertoáru. Aspoň malá.
(laz)

sobota 2.7.2005, 10:13
Hlásí se rádio Lajka! Tak je tady léto a po sérii koncertů nám nezbylo, než se rozloučit s Ivčou (snad jen na ty dva měsíce), která zamířila do Španěl. Výhledově je tedy na prázdniny naplánován jeden koncert se záskokem na basu (čau Kubo!), který se však bude spíše podobat soukromé akci, tudíž veřejně budou Lajky k vidění a ke slyšení až od září.
Děkujeme všem pořadatelům a přátelům, kteří nám umožnili odehrát nejdelší řadu koncertů v dějinách Lajek, jmenovitě...., však vy víte.
Konečně jsem dostál slov a v sekci písničky máte k dispozici snad všechny informace k nové i starší nahrávce, jsou tam texty, obaly, mp3 a vůbec. Uživajtě.
(laz)

neděle 15.5.2005, 17:44
Haló, haló, nové skutečnosti! Ač se to může zdát neskutečné, ano, přihlásili jsme se do soutěže Coca-Cola PopStar, což pro Vás jako fanoušky znamená, že můžete dát svůj hlas na http://www.cocacolapopstar.cz/hlasovani.php a tímto nás posunout v mase téměř 400 kapel. Jako soutěžní nahrávky byly vybrány "le tigre de plyche", "návod na použití" a "dg:", které bylo zařazeno jako hitový singl. Cha.
V sekci obrázky přibyly fotky ze křtu nového cédéčka, děkujeme Standovi F. a Monice Š. za pomoc při jejich pořizování.
(laz)

čtvrtek 12.5.2005, 20:26
Takže dva koncerty z promo turné "de Plyche" máme úspěšně za sebou. K sobotní akci v Rantířově nezbývá než dodat, že to bylo úžasné a skvělé a díky Petrovi P. skvěle nazvučené. Díky!!! Zájem o novou placku byl, dokonce jsme prodali i do Dánska, Francie, Švédska, Austrálie a kdoví kam ještě. Spokojenost. Pražské úterní vystoupení nebylo oproti sobotě tolik emotivní (koneckonců pořád ještě chodíme do práce :-))), ale první hraní v Matce se počítá. Organizátorům děkujeme za pozvání a (aspoň za mě) kapele Pod černý vrch za skvělý koncert. Teď nás čeká ejchuchu v Radnici u Bouzova, kam se moc těšíme.
Vy všichni, kteří máte o naši nahrávku zájem, ozvěte se.
(laz)

středa 4.5.2005, 18:22
Aby toho s těmi změnami nebylo málo, ve složce koncerti se nám posunul termín vystoupení v Radnici u Loštic pod Bouzovem blízko Mohelnice, ale nijak dramaticky, zvlášť ne pro ty, kteří tam žijí, he. Jelikož jsme skupina vstřícná, vycházíme Pepovi vstříc, tímto ho zdravíme a bacha na to, dáme vám do těla... :-)))
(laz)

pátek 29.4.2005, 17:11
Přibyl nám koncert v Radnici u Loštic (jo exotika!) a změnil se termín vystoupení pod záštitou tajných služeb v Bělé, viz. koncerti. Příští víkend byste zde měli získat veškeré informace o novém CD, částečně bude k dispozici ve formě mp3 (pěkně po lžičkách, abyste se nepřemlslali...), časem bude k dispozici kompletně. Výhledově s námi bude vystupovat jako záskok na harmošku Kuba, který se začíná kovat v base, jelikož Ivčiny prázdniny se kvapem blíží.
Jo, Jirka změnil značku svého aparátu, no to bude hukot! Jirko, bacha na uši...
(laz)

úterý 19.4.2005, 16:46
Krátké info: CD je hotovo, booklet nafocen, o víkendu se vrháme na celkové zpracování obalu a HLAVNĚ se blíží křest, který bude jistě veselý a patřičně hlučný. Tak zatím.
(laz)

sobota 9.4.2005, 9:40
Zítra bude konečně u konce naše snažení se na novém CD (a nás čeká malá oslava), do měsíce očekáváme možnost distribuce. Zájemci pište na lajky@centrum.cz nebo přijďte na některý z koncertů. Orientační, předběžná a tolik diskutovaná a asi už vcelku jistá cena je 100,- Kč. Hoj! Jdeme nafotit booklet.
(laz)

sobota 26.3.2005, 14:29
Do sekce koncerti přibylo několik vystoupení souboru, což nás samozřejmě těší (především díky J.) a vás snad rovněž. Práce na nové nahrávce finišují, dnes/zítra byly/jsou na programu dohrávky akordeonu a trubky, kluci se s tím jistě poperou.
(laz)

středa 16.3.2005, 17:39
Jsou domluvené prozatím dva jarní koncerty - viz. sekce "KONCERTI". Další akce se chystají a v přípravě céda neustáváme - vivat jaro 2005! Blíží se křest céda, a proto hlavně vy domácí - buďte ve střehu!
(laz)

úterý 8.3.2005, 18:27
Včera byla mixována "Dg:" až do úmoru - díky Miki!, snad je ve finální verzi. Uau! Dneska nahrává Jirka zpěvy do pár kousků a šupitopresto zpět do Prahy. Držíme palce ve výkonech i na cestě!
Díky všem za první ohlasy ve vzkazech!

(laz)

pátek 4.3.2005, 23:59
Stránky spuštěny!
(laz)