středa 20.12.2006, 19:26
Tak. Včera jsme spolu s Budoárem odehráli na brněnském Favále předvánoční koncert, z kterého máme i díky hostitelům skvělý pocit, děkujeme Martě a spol.
Snažíme se být aktuální, takže už dnes máte na stránce koncerti veškeré info k tomuto hraní, díky Z. máte už k dispozici i fotky.
Uvidíme se po štědření. Užívejte.
(laz)

pátek 15.12.2006, 11:00
Šťastné a veselé; zprávy z domova. Už víc než čtrnáct dní rozjímám nad vánoční atmosférou a nad tím, jak by šlo co nejvíc si vychutnat ten kouzelný čas, tichou noc a tak.. A nedávno mě něco napadlo (a myslel jsem při tom i na druhé) - viróza! A jak jsem tak kašlal z průdušek bohaté nitro, všecko mi docvaklo - nejvíc si ticho a sípavé nádechy užívám mezi hlučným kašláním!
Chcete-li si tedy užít ticho Vánoc, šťastně a vesele vás zveme na následující koncerti: 19.12. v Brně s krásně uklizeným a vánočně vyzdobeným Budoárem staré dámy a 25.12. s krajany v Nových Domkách u Jihlavy (info zde).
A když se neuvidíme, mějte se dobře; brzy se ozveme s novým céčkem a déčkou, chystáme si totiž na Nový rok předsevzetí, že příští Vánoce už by mohlo být k mání. Vánoce po lednu.
(laj)

neděle 19.11.2006, 16:44
Trocha informací ke stále vznikajícímu novému placatému disku! Včera a v pátek se dohrávaly víceméně zbytky, nicméně stejně důležité jako to ostatní. Především jsme se věnovali hlasovému projevu :-) a to až do vyčerpání sebe i Mikiho. Už je jisté, že na placce bude třináct kousků, z nichž každý nás zatím při poslechu baví. Úplný zbytek obsahu do mixéru nalejeme začátkem prosince a pak už budeme porůznu přidávat žádoucí ingredience, aby vám chutnalo. Nechtějte po mně termín, kdy to konečně upečeme, ale snažíme se. A čekat!
Ve středu nás čeká koncertík v jihlavském Edgaru, kam za nám přijedou Budoáři a Proletáři. Určitě přijďte, my taky přijdeme! Tak zatím.

(laz)

sobota 21.10.2006, 08:40
Lajky se těší na koncert ve Studené, tady je plakát, a začaly pracovat na videoklipu k jedné písni z "plyche". Necháme se překvapit, každopádně jeden ze smečky si to natáčení pořádně užije :-).
(laz)

pondělí 9.10.2006, 19:56
Z personálních důvodů jsme nezvládli odehrát v Praze na Deltě koncert s Budoáry, což nás pravda mrzí, ale snad si to vynahradíme v Jihlavě. Nejbližší koncert se koná ve Studené na konci října, kam s námi dorazí staří známí Proletáři všech zemí.
Trochu přituhuje, tak se přijďte zahřát :-)
V kontaktech je navíc i ICQ číslo, takže v případě, že jsme na lajně, směřujte dotazy a přání a stížnosti a nabídky tímto směrem.
Haf!

(laz)

sobota 2.9.2006, 9:38
Tak to máme za sebou. Odehráli jsme koncert v pražském Rock Café. Národní třída, skvělý zvuk, slušná návštěva, doprodaní placatí "plycháci" a hlavně spousta kamarádů. Slušná kombinace. Jen to parkování :-)
Teď máme v novém školním roce za úkol dotáhnout novou placičku (mimochodem, někdy sem alespoň vyvěsím názvy a pořadí kousků na něm) a někdy v budoucnu nás bude čekat křest. Ale to je daleko. O obalu cédéčka už se jedná, kolektivní dohoda...
Ale už teď rozhodně víme, že v listopadu odehrajeme v jihlavském Edgaru koncert s kapelou Budoár staré dámy, které chceme tímto oplatit jarní pozvánku na brněnský Favál. Těšíme se.

Tak se mějte, máváme.
(laz)

pondělí 24.7.2006, 13:01
Nějak to letí...
Zatímco naše baskytarová ségra se sluní ve Španělsku (kde jinde?), mužská kytarová sekce byla v Akropoli nassát atmosféru na koncertě Pixies, z kterého jsem (alespoň já) dosud lehce vyjeven a nemocen. Levitate me.
Vypadá to, že ke zpěvům na novou placku se dostaneme až v srpnu, veskrze všechny nástroje jsou nahrány a písně pracovně zmixovány, což nás těší, že.
No a především: ve všem tom letním tlení nás oslovili pražští Méďa Péďa a 30. srpna s nimi odehrajeme koncert v Rock Café, viz. koncerti.
Konečně jsem se dostal k uveřejnění rozhovoru naší výletnice Ivy v Radiu Akropolis, který se konal v lednu. V těchto vedrech osvěžující vzpomínka, klikněte tady.
See ya.

(laz)

středa 31.5.2006, 19:16
Trošku jsme zapracovali na webu a je tu tak pro vás zcela předělaná sekce obrázky (doufáme, že příjemnější) a přímo na ni jsou odkazovány koncerti, aby bylo souvislostem učiněno zadost.
V sobotu se dohrávají poslední kytary na nové cédo... Uau.
(laz)

pondělí 29.5.2006, 17:03
No teda. Uteklo času až běda...
Zahráli jsme si v rychlém sledu tři koncerty, z kterých nemůžu nevzpomenout na ten s Budoáry na Favále v Brně. Celkově profesionálně zvládnutá věc od A až po Ž. Zážitek a další velká zkušenost. Tímto zdravím BSD a děkujeme!
No ale hlavně! Celou tu dobu, co jsme nedali na web ani ťuk, jsme samozřejmě nelenili a pilně pracovali na další placičce, která se momentálně v podobě pracovní nachází a s výjimkou pár kytar má už téměř všechny základy. Doufáme, že nám to půjde slušně od rukou, aby se disk narodil co nejdříve. Držte nám palce a vůbec, těšte se. Ahój.

(laz)

sobota 15.4.2006, 15:41
Děkujeme všem za hlasy, které zasíláte do soutěžních klání, kterých se účastníme. Děláte nám radost. Já vás můžu potěšit alespoň tím, že přibylo "pár" fotek z potštejnského řádění, za které tímto veřejně děkuji jejich neznámému pořizovateli.
(laz)

neděle 9.4.2006, 10:36
Máme za sebou skvělý páteční koncert v Potštejně, kde jsme konečně přivítali jaro a to v malebném prostředí Divoké Orlice. Lajky se zas jednou pořádně vyvenčily a tudíž další koncert už bude "doma", v Edgarovi v Jihlavě s Tabletkama.
A teď něco pro soutěživé jedince. Existuje několik možností, jak podpořit Lajky v jejich psím snažení.
- rozhodně můžete dál hlasovat ve Velké sedmě Radia 1, kde se "tygřík" drží již čtvrtý týden
- jestliže chcete posunout Lajky v žebříčku Rock for People a snad jim i dopřát i sladkou odměnu v podobě koncertu v Brodě, smskujte!
- píseň "do Španělska" byla nasazena do Regionády Radia Region, tudíž i tam můžete popohnat spřežení
Pravidla hlasování vždy najdete na daném webu, děkujeme vám velmi za podporu :-)
No je toho dost pro vás a především v květnu pro nás, těšíme se na sérii tří koncertů v jednom týdnu...
Čauky.

(laz)

pondělí 27.3.2006, 17:08
Píseň "le tigre de plyche" se dne 14.3. umístila v hlasování Velké sedmy na Radi@ 1 na úúúžasném třetím místě! A protože v dalším kole o týden později opět postoupila, můžete hlasovat dál! Tisíckrát děkujeme.
Velmi nás těší koncertní spojení Budoáru staré dámy a našich maličkostí na společném vystoupení na Favále v Brně, které je naplánováno na 11. května. Hurá!
Jo a začalo jaro :-)

(laz)

středa 8.3.2006, 17:30
Jedna plyšovka (nejplyšovější) je nasazena do Velké sedmy na Radi@ 1! Děkujeme za hlasy i ohlasy!
(laz)

čtvrtek 23.2.2006, 18:22
Rádio lajka, WUF WUF, rádio lajka, WUF WUF, ... WUF WUF.
Dobře; zkusím to všechno postupně přeložit. Mám od lajky vyřídit, že v sobotu 4. a 18. března hraje koncerti v Jihlavě a v úterý března 7. (od 20.00) si jde na chvíli povídat do čs. hitparády Rádia 1, do Velké sedmy. Lajka si myslí, že se bude povídat o prší a o počasí na Vysočině, ale možná se taky do hitparády nasadí další.., hm, teď jsem nerozuměl, z de Plyche. To je vše; těšíme se na další spojení.
(laj)

sobota 18.2.2006, 10:14
Obleva je tady. Dobrý. Nemrzne. 4. února mrzlo. Nejeli jsme do Brodu. Pardon za strachy pořadatelů. Jura dělá rozhovor. Včera koncert v Praze. Dobrý. PVZ spojte se! Koncerty budou. Taky dobrý. Jo, všechno na správný cestě.
(laz)

neděle 22.1.2006, 9:28
Dobrý den.
Včera byla spuštěna 2. verze sekce vzkazy, takže co na srdci, to na klávesnici!
A je tu nová, resp. první anketa, viz. menu. Snad už to máte rozhodnuté :-).
Nashledanou.
(laz)

pátek 13.1.2006, 17:34
Hlášení třešťského rozhlasu:
- Lajky přežily Nový rok a těší se na nový rok, v němž možná do léta dojde k naplnění dalšího psího snu - nového CD
- kdesi v interprostoru se kousnuly webové vzkazy, což znamená, že momentálně nefungují, což pochopitelně řešíme a snad v blízké budoucnosti odstartují v ještě lepší verzi
- je naplánováno několik koncertů, Jirkův slib o 2 koncertech každý měsíc se stává realitou, jo...
- 15.1.2006 (v neděli) v časoprostoru od 18:00 do 21:00 hod. na rádiu Akropolis (internetové rádio z Prahy) uvedou rozhovor se sestrou Ivou o oblíbené hudbě a Lajkách a...
Konec hlášení.
(laz)